THQ безкоштовно роздає Metro 2033

admin Ігрові новини

THQ безкоштовно роздає Metro 2033У вас є менше тижня, щоб обзавестися безкоштовною ліцензійною копією шутера 2010 Metro 2033.

Напередодні виходу гри Metro: Last Light видавництво THQ затіяло цікаву рекламну кампанію, роздаючи всім і кожному по оригінальній грі.

THQ безкоштовно роздає Metro 2033

Теж хочете? Тоді вам на Facebook-сторінку проекту, де просто потрібно «лайкнуть». В обмін вам видадуть ключ активації для системи Steam. До речі, поспішіть: пропозиція доступна тільки до 16 грудня. Крім того, проект дістанеться покупцям комплекту ігор Humble THQ Bundle.

Так, THQ серйозно хвора. Тому для лікування всі засоби хороші. Але хоча продажі Humble THQ Bundle принесли компанії $ 4,5 млн, сильного впливу на фінансове становище це не зробить. Зараз видавництво веде переговори з якимсь інвестором, щоб забезпечити реліз декількох великих проектів, запланованих на 2013 рік: Metro: Last Light, Company of Heroes 2 і South Park: The Stick of Truth.

Ну а "Метро 2033" створена київською (Україна) студією 4A Games для ПК і Xbox 360; реліз відбувся в березні 2010 року. Світ апокаліпснувся, жителі Москви пішли під землю, в своє хвалена метро, ​​щоб продовжити те, чим займалися завжди, з дня заснування, - війну з мутантами і урками. У другій частині вас чекає продовження цієї чудової історії, а також пошуки якогось таємничого В'язня.