У Command & Conquer: Generals 2 буде сюжетна кампанія

admin Ігрові новини

У Command & Conquer: Generals 2 буде сюжетна кампаніяНезважаючи на умовно-безкоштовне поширення, стратегія в реальному часі Command & Conquer: Generals 2 збереже сюжетну кампанію.

У середині серпня видавництво Electronic Arts оголосило про зміну моделі розповсюдження гри і перетворенні серії Command & Conquer в онлайновий сервіс. Тоді ж з'явилася інформація про те, що з Generals 2 в догоду мережевим матчам, режимам і мікротранзакцій буде видалена сюжетна кампанія. Але президент EA Labels Френк Гибо (Frank Gibeau), «прислухавшись до побажань гравців», повідомив, що одиночний сюжетний режим залишиться.

«У цьому вся принадність умовно-безкоштовної моделі: ми можемо легко додавати нові матеріали і адаптувати проект під запити гравців», - пояснив добрий Гибо. Втім, Generals 2, таки орієнтована на мережеву гру, а тому навіть під час одиночного режиму «користувачі будуть мати доступ до різних онлайнових механізмам».

Одиночний режим повідає про недалеке щасливе майбутнє, коли в результаті терористичного акту загинули майже всі світові політики. На чолі найбільших країн встали військові, які тут же розв'язати світову бойню.

Розробку других «Генералів» доручили внутрішньому підрозділу Bioware Victory. Реліз заплановано на 2013 рік.