У Diablo III змінять аукціони

admin Ігрові новини

У Diablo III змінять аукціониНа офіційному форумі RPG Diablo III з'явилося повідомлення від розробників, згідно з яким найближчим часом в бета-версії гри буде істотно змінена система аукціонів за реальні гроші. Зокрема, буде видалено так званий "реєстраційний збір" та встановлено обмеження в 10 одночасно активних аукціонів для одного персонажа. Одночасно з цим будуть підвищені деякі тарифи: плата за транзакцію складе 1,25 Бета баксів, а мінімальна плата за розміщення предмета на аукціоні - 1,5 Бета Бакса.

Розробники відзначають, що кожна зміна була ретельно продумано і вводиться з певною метою. Видалення реєстраційного збору дозволить гравцям більше не боятися перевищити ліміт безкоштовних реєстрацій за тиждень. Обмеження в 10 одночасно активних аукціонної виконає роль своєрідного "захисту" - геймери не будуть виставляти на продаж все підряд, економлячи місце під дійсно цінні предмети. Плата за транзакцію буде відразу закладатися у ціну предмета при його виставлення на аукціон. Це дозволить вирішити проблему, коли гравцеві необхідно було поповнювати свій рахунок в системі Battle.net Balance реальними грошима лише для виставлення предмета на продаж.

Окремо розробники Diablo III зазначили, що обмеження на кількість одночасно активних аукціонів буде діяти і для предметів, що продаються за ігрове золото. Це пов'язано з тим, що золото в грі можна також продавати за реальні гроші, тому геймери могли б "хитрувати" і спочатку продавати всі предмети за золото, а потім золото - за реальні гроші. Нові зміни скоро вступлять в силу і будуть протестовані, причому, розробники відзначають, що вперше за весь час проведення бета-тестування Diablo III вони запустять відразу обидва види аукціонів