У Rime не буде битв

admin Ігрові новини

У Rime не буде битвНагадаємо, на конференції Sony в рамках Gamescom був анонсований новий пригодницький проект Rime, який створюється силами студії Tequila Works для PS4 і PS Vita. Гра є повною протилежністю Deadlight, попередньої гри цієї студії.

Глава команди розробників Рауль Рубіо Мунарріз (Raul Rubio Munarriz) в інтерв'ю Polygon озвучив деякі деталі про ігровому процесі Rime.

Основними елементами гри стануть дослідження, взаємодія і відкриття. У грі вам доведеться багато подорожувати і знаходити цікаві речі, однак ви будете займатися не тільки цим.

Хочеться відразу попередити вас про те, що в грі не буде битв, ми прийняли відповідне рішення спочатку. Головним героєм є маленька дитина, нам здається, історія про те, як він знайшов би легендарний меч або іншу зброю і відправився б вбивати монстрів, була б украй безглуздою. В індустрії є відмінні гри з подібним сценарієм, але Rime не стане однією з них.

Ми хотіли зробити Rime грою, яку б сприймали, як цікаву казку або байку, але при цьому, щоб вона була достатньо глибокою, щоб викликати яскраві емоції.