Відео-щоденники The Witcher 2 російською мовою

admin Ігрові новини

The Witcher 2Публікуємо два відео-щоденника творців рольового проекту The Witcher 2, присвяченіих ігровому движку, використаному в проекті.  Перший щоденник містить російські субтитри, другий повністю переведений на російську мову.

У представлених відео мова піде про найрізноманітніші моменти і деталі, що мають відношення до створення The Witcher 2. (Цікаво -Перший аддон до Call of Duty: Black Ops)

Крім того, буде показано безліч ігрових моментів з проекту. Ми дізнаємося про те, як створюються локації, ігрові сцени і другорядні персонажі, нам розкажуть про особливості анімації і системні вимоги The Witcher 2. Також з відео ви дізнаєтеся, що сюжет в грі буде коротше, ніж у попередній частині, але більш глибокий.  Так само можливе перенесення результатів з першої частини в другу.  Але, як завіряють розробникі, не обов'язково грати в першу частину, що б насолодитися другою.

Вихід проекту The Witcher 2: Assassins of Kings відбудеться 17 травня 2011 року для PC, версії для ігрових консолей Xbox 360 і PlayStation 3 вийдуть трохи пізніше.