Відкритий бета-тест End of Nations відкладений

admin Ігрові новини

Відкритий бета-тест End of Nations відкладенийСтудія Petroglyph Games не готова представити публічну бета-версію глобальної багатокористувацької стратегії в реальному часі End of Nations.

Планувалося, що загальнодоступне тестування, коли з гри будуть зняті всі обмеження, почнеться ось-ось. Тим більше що проведено вже декілька закритих етапів, але чекаюча гру публіка зіткнулася із затримкою. «Відгуки гравців були позитивними, але ми виявили кілька критичних моментів, які все ще потребують налагодження», - йдеться в заяві девелоперів. Відкритий бета-тест відкладений на невизначений термін. Та й дати остаточного релізу ми досі не знаємо.

Гра поєднує традиційну стратегію і елементи ММОРПГ. Згідно з сюжетом, на дворі майбутнє; через дестабілізації економіки, терактів, ВІП-вбивств і глобальних катастроф світові уряди пали. Планета перейшла під контроль ООН, яка перейменувалася в Order of Nations та почала правити жорстокіше бананових диктаторів. Катування, викрадення, арешти неугодних - в порядку речей. Загалом, народне невдоволення призвело до формування двох фракцій, які вирішили покласти край глобальній влади.

Видавництво Trion Worlds збирається випустити гру до кінця року. Платформа одна - ПК.