Вийшла демоверсія Resident Evil 6

admin Ігрові новини

Вийшла демоверсія Resident Evil 6Зомбі-екшен Resident Evil 6 обзавівся демоверсією, повідомляє компанія Capcom. На жаль, щоб отримати до неї доступ, потрібно виконати декілька умов.

По-перше, у вас повинна бути приставка Xbox 360. По-друге, треба законним чином придбати рольову гру Dragon's Dogma тієї же Capcom. І лише тоді вам дозволять завантажити демоверсію з мережі Xbox Live.

Зрозуміло, користувачам PlayStation 3 гру теж покажуть, але значно пізніше: в європейському сегменті PlayStation Store демо з'явиться 5 вересня, незадовго до виходу повноцінного проекту. Реліз, до слова, призначено на 2 жовтня; на ПК гра з'явиться «трохи пізніше».

Ну а зараз можна познайомитися з трьома рівнями, по одному на кожного з доступних героїв. Один з них буде розслідувати атаку зомбі на гуртожиток якогось університету Ліги плюща, інший битиметься з якимось небезпечним мутантом, а третій вам не цікавий.

У повній же версії ви побачите те, як президент США перетвориться на зомбі, а біотерористи, що отримали доступ до страшної вірусної зброї, підуть в атаку на різні куточки улюбленої планети, перетворюючи вас в зомбі і мутантів. Ну а що? Заслужили, якщо до цих пір граєте в таке.