Вийшла гра LittleBigPlanet Vita

admin Ігрові новини

Вийшла гра LittleBigPlanet VitaПлатформер LittleBigPlanet, створений студією Media Molecule і заклав основу цілої серії, доступний на кишеньковій приставці PlayStation Vita.

Sony Computer Entertainment повідомляє про старт продажів LittleBigPlanet Vita в європейському сегменті мережі PSN. Правда, онлайнові функції та сервіси поки недоступні: їх розблокують до кінця дня.

Щоб приставка отримала цей проект, над ним майже два роки трудилися студії Double Eleven і Tarsier Studios; анонс, нагадаємо, відбувся в січні 2011-го. А ось автори оригінальної гри з Media Molecule попрацювати над «портом» не змогли і обмежилися лише загальним наглядом. Справа в тому, що зараз студія зайнята гоночною аркадою LittleBigPlanet Karting.

Користувач буде контролювати лялькового персонажа, який подорожує по різних рівнях, у тому числі нових, яких не було в оригіналі. Те ж саме стосується міні-ігор. Кумедний іграшковий світ буде радий не тільки вам, але й групі гравців з чотирьох осіб, які раптом вирішувати перевірити у справі кооперативний режим.