Вийшла гра, присвячена Джуліану Ассанджу

admin Ігрові новини

Leaky WorldРозробники з Molleindustria пропонують всім бажаючим відчути себе несамовитим хакером, засновником WikiLeaks Джуліаном Ассанджом (Julian Assange).

Флеш-гра Leaky World (http://www.molleindustria.org/leakyworld/leakyworld.swf тиснемо на лінк і граємо; «стрілки» для пересування, пробіл - перервати з'єднання, Z - читати новини) грунтується на есе пана Ассанджа Conspiracy as Governance.

Гравцям пропонується збудувати власну мережу, що використовується для організації. (Цікаво -

Самі «піратські» ігри року)

Перед нами карта світу з позначеними на ній найбільшими світовими інформаційними центрами. Рухома червона лінія використовується для того, щоб об'єднувати ці точки в налаштовану мережу і отримувати доступ до секретних даних. Чим більше точок ви з'єднаєте, тим швидше почнеться витік. На збір інформації відводиться обмежений час. Ну а виявивши той чи інший блок даних, можна буде відкрити його повну версію, взяту зі згаданого есе.

Ознайомитись з Conspiracy as Governance можна на сайті гри, просто прочитавши викладений текст, але, погодьтеся, куди веселіше самому побути сучасним Робіном Гудом і борцем з Системою, видобуючим інформацію, приховану владою.