Вийшло доповнення Call of Duty: Black Ops II - Revolution

admin Ігрові новини

Вийшло доповнення Call of Duty: Black Ops II - RevolutionЯкщо у вас є приставка Xbox 360, якщо вам подобається шутер від першої особи Call of Duty: Black Ops II, якщо ви знаєте, що таке консольна мережа Xbox Live, якщо ви готові витрачати батьківські гроші на доповнення, то ось вам Revolution.

Ну а якщо Xbox 360 не ваш вибір, чекайте. Скільки саме, Activision не уточнює. За непідтвердженими чутками, до 28 лютого, коли аддон нібито з'явиться на PlayStation 3 і ПК. Коштує доповнення $ 15. Як звичайно, передплатники Season Pass отримають новинку даром. Розробила гру і доповнення компанія Treyarch.

Користувачів порадують квартетом свіжих локацій для звичайних мережевих режимів: картою Hydro - великою територією з дамбою, на якій потрібно стримувати атакуючих ворогів; Downhill, що відправить вас у французькі Альпи; Grind - компактної картою для швидких перестрілок в парку для скейтбордистів; нарешті, Mirage з якимсь розкішним готелем посеред ... пустелі Гобі. Обіцяна також карта Die Rise для мережевого зомбі-режиму і додатковий зомбі-режим.