Вийшло нове доповнення до шутеру Ghost Recon: Future Soldier

admin Ігрові новини

Вийшло нове доповнення до шутеру Ghost Recon: Future SoldierЧерговий скачуваний аддон до шутеру Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier надійшов у продаж, нагадує видавництво Ubisoft.

Доповнення, що одержало назву Raven Strike, вийшло вчора на приставці Xbox 360, а сьогодні його зможуть придбати PS3-користувачі. Коштує новинка $ 15, а продається тільки в мережах Xbox Live або PSN. Оригінал, нагадаємо, з'явився також на ПК, але Ubisoft поки не готова говорити про перенесення аддона на цю платформу.

У доповненні чотири місії: три сюжетних однокористувацьких завдання для режиму Campaign Mode і одне - для Guerrilla Mode. «Вас, члена елітного спецпідрозділу, закинуть в саме серце Росії», - розповідають девелопери, маючи на увазі і нашу глибинку, і Москву. Швидше за все, якийсь «злий російський» задумав зі своїм дресированим ведмедем щось недобре проти Заходу.

Оригінальна гра вийшла на консолях в травні, а на ПК - в червні. Сюжет традиційний для серії Tom Clancy's: наш спецзагін і дня прожити не може, щоб не перемогти чергового терориста або диктатора.