Військовий тренажер побудують на основі шутера Crysis 2

admin Ігрові новини

Військовий тренажер побудують на основі шутера Crysis 2У ЗС США вже є власна пропагандистська відеогра - America's Army, тепер їм потрібен новий військовий симулятор для навчання солдатів.

І знову не обійдеться без ігор. Повідомляється, що військовий симулятор Dismounted Soldier Training System (DSTS) буде створюватися з використанням ігрового движка CryEngine 3, розробленого компанією Crytek для шутера Crysis 2. На створення комплексу виділено $ 57 млн.

Автори системи вирішили, що движок CryEngine 3 забезпечує «найвищу деталізацію ландшафтів та архітектури», а також володіє «найбільш реалістичною фізичною моделлю». Проектування та розробку комплексу доручені компанії Intelligent Decisions (відповідає за технічне виконання). У проекті беруть участь також Advanced Simulation Research, AVT Simulation, L-3 Link і RealTime Immersive. Курує роботи Виконавче бюро моделювання, навчання та приладобудування армії США (US Army Executive Office for Simulation, Training and Instrumentation).

Система працює за принципом доповненої реальності. Бійці одягнуть шоломи з закріпленими на них моніторами, де і буде відображатися віртуальний простір. Робоча зона на одну людину становить 9,3 кв. м. За переміщеннями учнів будуть стежити сенсорні камери, кожна з яких зможе одночасно обробляти рух чотирьох чоловік.

Планується, що до січня 2012 року на військових базах США по всьому світу з'явиться 102 подібних тренажера.