Визначені самі «піратські» ігри року

admin Ігрові новини

Cамі «піратські» ігри рокуРесурс TorrentFreak підрахував, які ігри крали в 2010 році більше всього. Підсумки підбивалися за трьома платформ: ПК, Xbox 360 і Wii. Дані збиралися з відкритих торрент-трекерів, так що реальні цифри можуть трохи відрізнятися (в більшу сторону, зрозуміло).

Перше місце в ПК-списку цілком передбачувано. Шутеру від першої особи Call of Duty: Black Ops вдалося додати до звання «Найбільш продаваної гри року» ще й титул «Найбільш піратської ПК-гри». Повідомляється, що 4270 тисяч ПК-адептів просто завантажили проект у торрент-мережах, не обтяжуючи себе походом у магазин. На другому місці (3960000 закачувань) - шутер Battlefield: Bad Company 2; третім став (3,55 млн) екшен Mafia 2.(Перегляньте новину про Демоверсію LittleBigPlanet 2)

Переходимо до приставки Wii. Тут цифри поменше. На перше місце потрапила піратське гра Super Mario Galaxy 2: за рік її завантажили (в ознайомлювальних, зрозуміло, цілях) 1470000 разів, друге місце у Wii Party (1,22 млн), на третє вийшов появу в листопаді платформер Donkey Kong Country Returns (0,92 млн).

І Xbox 360. Дивно, але Call of Duty: Black Ops не потрапила до трійки антилідерів, ставши лише п'ятою. П'єдестал пошани сумнівного виглядає так: перше місце - Dante's Inferno (1280000 закачувань), друге - Alan Wake (1,14 млн), третє - Red Dead Redemption (1 млн).