Загальнодоступне бета-тестування Counter Strike: Global Offensive стартує 21 липня

admin Ігрові новини

Загальнодоступне бета-тестування Counter Strike: Global Offensive стартує 21 липняValve повідомила дату початку бета-тестування мережевого шутера Counter-Strike: Global Offensive.

Оформивші попереднє замовлення зможуть підключитися до бета-тесту 21 липня. Втім, «поки що це лише орієнтовна дата, яка повинна уточнюватися». Загальнодоступне тестування теж буде, але жодних термінів девелопери не назвали. А чутки такі: воно стартує між 21 липня і релізом. Вихід Counter-Strike: Global Offensive, нагадаємо, намічений на 21 серпня. Коштує гра $ 14,99.

Як і всі попередні творіння серії, Global Offensive - мультіплєєрний шутер від першої особи. Приєднавшись до однієї з двох команд - терористів або загону спеціального призначення, користувачі намагаються виконати поставлену задачу або просто перебити ворожу команду. Як завжди, обіцяні «нові карти, персонажі, зброя, нові ігрові режими і поліпшена система організації матчів».

Проект випустять на ПК, «Макінтошах», Xbox 360 і PS3, але крос-платформної гри, на жаль, не буде. Розробка ведеться разом зі студією Hidden Path.