Zombie Studios представила гру на движку Unreal Engine 4

admin Ігрові новини

Zombie Studios представила гру на движку Unreal Engine 4Відбувся анонс гри, яка розробляється на ігровому движку нового покоління Unreal Engine 4.

Новітня технологія компанії Epic Games ляже в основу гри Daylight, розробкою якої займається північноамериканська студія Zombie. На жаль, більшість ігор компанії - бляклі поробки, так що поки не зовсім ясно, чого чекати від новинки. Розробка ведеться для ПК. Реліз призначено на 2013 рік в системі цифрової дистрибуції Steam. Кажуть, що Daylight буде розбита на декілька епізодів; додаткові глави будуть виходити у вигляді завантажуваних доповнень.

Користувачів чекає «психологічний хоррор про безіменну жінку, що прокинулася в оточенні злобних фантомів». У героїні немає ніякої передісторії, навіть імені. Опинившись в невідомому приміщенні, спробуємо вибратися, не ставши жертвою потойбічних сил. Локації будуть генеруватися випадковим чином, так що кожен раз нас буде чекати «унікальне проходження». «Ви відчуєте себе щуром в клітці, в шалено страшній клітці», - заспокоюють девелопери.

Єдиною «зброєю» і засобом виживання буде телефон з компасом, відеокамерою, що дозволяє бачити фантомів, і ліхтариком. Користуючись телефоном і підручними освітлювальними приладами, постараємося пройти гру до переможного кінця.