Американці стали дивитися You Tube частіше телевізора

admin Новини інтернету

Американці стали дивитися You Tube частіше телевізораУ США відеосервіс YouTube перевершив за популярністю телебачення. Про це повідомляє Social Barell з посиланням на дослідження агентства Adroit Digital.

Фахівці Adroit Digital провели опитування серед 2 тисяч американців старше 18 років, у яких є телевізор, смартфон і комп'ютер. У результаті виявилося, що 68 відсотків респондентів вважають за краще відеоконтент на YouTube, 51 відсоток частіше дивиться телебачення, 49 відсотків - Netflix.

При цьому 63 відсотки опитаних готові скасувати свої телевізійні підписки, щоб дивитися відео тільки в інтернеті. Дослідження серед американців у віці до 18 років не проводилось.

Учасники дослідження заявили, що мережеві відеосервіси виграють у телебачення відразу за кількома параметрами. Головним з них респонденти назвали універсальність інтернет-каналів: необмежений контент - можна дивитися все, що завгодно, нефіксований час показу - можна дивитися відео, коли завгодно.

YouTube був запущений в 2005 році, а вже через рік корпорація Google придбала його за 1,7 мільярдів доларів. У 2013-му кількість щомісячних відвідувань ресурсу досягла мільярда осіб. В YouTube підрахували, що кожен другий користувач інтернету в світі заходить на відеохостинг.