Anonymous запустять власний новинний сайт

admin Новини інтернету

Anonymous запустять власний новинний сайтХакер з Anonymous збирають гроші на запуск власного новинного порталу. На новому майданчику вони збираються публікувати статті незалежних журналістів в піку коропоративним виданням.

Працювати над сайтом буде команда YourAnonNews - люди, що ведуть блоги з такою назвою в Twitter і Tumblr. Блоги YourAnonNews здобули репутацію набільш надійного джерела новин, пов'язаних з діяльністю хакерського руху Anonymous.

Щоб зібрати гроші на проект, YourAnonNews звернулися на краудфандіговий майданчик Indiegogo. Їх метою було зібрати $ 2 тис на першорядні потреби. Однак у супроводжуючому листі на Indiegogo хакери зазначили, що цих грошей буде недостатньо. «Тільки на встановлення та налагодження серверів, за нашими розрахунками, піде $ 3600. Для того, щоб створити якісний продукт, потрібні десятки тисяч доларів, але у нас кожна копійка на рахунку», - йдеться в описі проекту.

YourAnonNews вже вдалося зібрати понад $ 10 тис. До кінця кампанії залишилося 12 днів.

Через розміщену YourAnonNews кампанії краудфандінговий майданчик Indiegogo піддалася DDoS-атакам, пише Techcrunch. На думку видання, окремі угруповання всередині Anonymous таким чином висловлювали невдоволення діями YourAnonNews. Для того, щоб зібрати гроші під новинний проект, команда YourAnonNews розпродає на Indiegogo футболки та чашки з логотипом Anonymous.