Apple випустила потоковий музичний сервіс

admin Новини інтернету

Apple випустила потоковий музичний сервісiTunes Radio є прямим конкурентом сервісу Pandora. Поряд з глобальним оновленням мобільної системи IOS, на щорічній конференції розробників WWDC був представлений вбудований в нову платформу потоковий музичний сервіс. iTunes Radio поставляється безкоштовно разом з новою версією «яблучної» ОС IOS 7, а також для тих, хто користується іншим музичним сервісом Match.

Музичний сервіс iTunes Radio представляє альтернативу Pandora. Він дозволяє слухачам налаштовувати радіостанції за жанром, пропускати нецікаві треки, прослуховувати пісні кілька разів, ділитися ними з іншими користувачами або просто налаштуватися на одну з 200 станцій.

Як пише The Verge, передбачається активна співпраця з сервісом Twitter # Music. Він буде видавати музику і радіостанції для сервісу. Це потягне за собою активне використання музичної послуги Twitter, у якої не буде необхідності у використанні сервісів Spotify або Rdio, замість чого з'являється можливість використовувати музику трьох основних звукозаписуючих лейблів, які співпрацюють з Apple.

Apple вела переговори із звукозаписуючими компаніями протягом минулого року. Це був основний момент у запуску сервісу, який, на думку керівництва необхідний для компанії, оскільки потреба в музичних продуктах у користувачів смартфонів збільшується. Раніше повідомлялося, що серед партнерів компанії виступають Warner Music Group, Universal Music і Sony.