Австралієць отримав 28 років в'язниці за сплановане в Facebook вбивство

admin Новини інтернету

Австралієць отримав 28 років в'язниці за сплановане в Facebook вбивствоАвстралійський суд засудив Крістофера Данневіга (Christopher Dannevig) до 28 років в'язниці за вбивство 18-річної дівчини, з якою він познайомився в соціальній мережі Facebook.

Данневіг, використовуючи акаунт на ім'я Джейсон Гріна (Jason Green), зв'язався зі своєю жертвою під виглядом співробітника Австралійської організації з захисту дикої природи (WIRES). Під час однієї із зустрічей з дівчиною, злочинець втопив жертву в річці. Суд визнав Данневіга винним у вбивстві і засудив до 28 років позбавлення волі.

Повідомляється про те, що Данневіг, видаючи себе за співробітника WIRES, обіцяв майбутній жертві роботу в цій організації і, використовуючи любов дівчини до природи, обманом домагався зустрічей з нею. Детективи, які розслідували цю справу, заявили, що «ця подія є сигналом про небезпеку, з якою може бути пов'язано спілкування в Facebook». Раніше Данневіг вже притягувався до кримінальної відповідальності за викрадення.

Це вже не перший раз, коли активність користувача в Facebook дає привід зловмисникам здійснювати ті чи інші злочини. Так в травні цього року грабіжники увірвалися в будинок 17-річної дівчини, яка опублікувала в соціальній мережі фотографію заощаджень своєї бабусі. У липні поточного року представники Facebook заявили про те, що вони використовують спеціальний сервіс для сканування листування і особистих даних користувачів, щоб виявити плановані злочину на ранній стадії.