Батько видасть дочку заміж за ... 1 млн лайків

admin Новини інтернету

Батько видасть дочку заміж за ... 1 млн лайківПеред нареченим поставлено завдання, зібрати мільйон "лайків" у Facebook на сторінці свого можливого тестя, замість традиційної грошової суми. Батько нареченої призначив строк в один місяць. Через місяць він обіцяв оцінити роботу нареченого, яка покаже ступінь його бажання одружитися на дочці, а також його організованість і здатність старанно працювати на благо родини. Якщо результат буде задовільним, розмір призначеного калиму може бути зменшений, пише The Telegraph. Чоловік не обмежив закоханого тимчасовими рамками, лайки він може ставити і рік, і два. У неділю, 19 грудня, на сторінці було вже 30 тисяч лайків.

Відзначається, що глава сімейства відомий серед місцевих користувачів соціальних мереж активіст і поет. Він уважно стежить за виконанням його вимог нареченим. Той продовжує ставити лайки. Населення Ємену всього 25 мільйонів чоловік і це ускладнює завдання. Салім Айш впевнений, що показує прекрасний приклад жителям Ємену. Він полегшить фінансовий тягар для молодих людей, які мріють одружитися, і вони будуть більше часу проводити в мережі.

Єменське суспільство всіляко намагається боротися з дорогими калим. Саме жадібність батьків дівчини, яка виражається у розмірі калиму, є однією з головних причин прогресуючих показників числа старих дів. У деяких провінціях Ємену розмір калиму досягає 5 тис. доларів.