Через 50 років кількість мертвих у Facebook перевищить кількість живих

admin Новини інтернету

Через 50 років кількість мертвих у Facebook перевищить кількість живихЧерез 50 років кількість мертвих у Facebook перевищить кількість жівих. До 2065 популярні соцмережі можуть перетворитися на віртуальні кладовища.

Як відзначають блогери, всього через якихось півстоліття найбільша у світі соціальна мережа Facebook ризикує перетворитися в інтернет-кладовище. До 2065 число мертвих в ній перевищить кількість живих, пише Techno Daily.

Поки в Facebook є деяке невелика кількість акаунтів померлих людей. Але якщо охорона здоров'я не зробить ніяких доленосних ривків, до другої половини XXI століття в соціальних мережах число покійних і живих користувачів вирівняється. А до 2100 року соціальні мережі можуть остаточно перетворитися на віртуальні кладовища.

Нещодавно Facebook відзвітувала про фінансові показники за третій квартал 2013 року. Чистий прибуток компанії склав $ 425 млн, або 17 центів розраховуючи на акцію, у порівнянні з чистим збитком в $ 59 млн, або 2 центи на акцію, за аналогічний періоду 2012- го. При цьому рекламна виручка Facebook підскочила на 66 % і досягла $ 1,8 млрд, а мобільні пристрої принесли близько 49% від суми - $ 880 млн.