Чисельність світової інтернет-аудиторії досягла двох мільярдів

admin Новини інтернету

Чисельність інтернет-аудиторії досягла двох мільярдівМіжнародний союз телекомунікацій (ITU) при ООН, що об'єднує компанії та урядові організації 190 з гаком країн світу, повідомив про те, що доступ в Інтернет тепер є майже у кожного третього жителя планети.

Чисельність веб-аудиторії в кінці минулого року подолала символічний рубіж у 2 млрд людей. Для порівняння: у 2009-му в Інтернет виходили 1860 млн користувачів, а в 2000-му - близько 250 млн.

У державах, що розвиваються мережею користуються приблизно 21% населення, в розвинених - 71%. При цьому в регіонах, що розвиваються тільки в 22,5% домогосподарств є комп'ютер, тоді як у розвинених - в 71%.(Раджу - В Єгипті заблокувли Twitter)

Крім того, звіт ITU повідомляє, що в кінці минулого року кількість абонентів мереж стільникового зв'язку досягло 5,3 млрд. Таким чином, доступ до мобільних сервісів тепер мають 90% населення Землі.

У 2010 році кількість інтернет-користувачів, що виходять в мережу через фіксовані широкосмугові лінії, вперше перевищила півмільярда, досягнувши 555 млн. Кількість абонентів мобільних широкосмугових з'єднань склала 940 млн.

Мобільні сервіси третього покоління (3G) у минулому році були доступні мешканцям 143 країн проти 95 у 2007-му.

За оцінками, до середини цього десятиліття доступ в мережу буде у половини землян.