Єгипет заблокував Twitter

admin Новини інтернету

Єгипет заблокував TwitterСьогодні в Єгипті заблокований доступ до "Твіттеру", повідомляє TechCrunch. За задумом влади, це повинно перешкодити координації демонстрантів, що вийшли на вулиці на знак протесту проти корупції.

Протестуючі вийшли на вулиці Каїра, явно натхненні недавніми подіями в Тунісі. Примітно, що, як і в Тунісі, єгиптяни активно використовували для координації Facebook і Twitter.

Місцева влада вирішили перешкодити акції протесту і перекрили доступ до сервісу мікроблогів - як до основної його версії, так і до мобільної. Якийсь час можна було отримувати доступ до сервісу через сторонні додатки, проте зараз така можливість теж перекрита. У даний момент прочитати свіжі запису або зробити оновлення можна лише за допомогою проксі-сервера.(Можливо зацікавить - На сервісі Foursquare зареєструвався шестимільйонний користувач)

Сайт "Народний вердикт", посиланням на який поділилася c громадськістю адміністрація сервісу мікроблогів, також підтверджує недоступність "Твіттер" для єгипетських користувачів.

Факт блокування заперечується - принаймні, один з операторів, Vodafone Egypt, наполягає, що причиною проблем є перевантаження мереж.

Facebook, очевидно, поки не заблокований. У повідомленнях однієї з груп відзначається, що поліція застосувала до демонстрантів зброю з гумовими кулями. У останньому повідомленні протестуючі зазначають, що на те, що відбувається нарешті звернули увагу представники корпорації "Бі-бі-сі".