Facebook-додаток буде автоматично розпізнавати музику, кіно і ТБ-шоу

admin Новини інтернету

Facebook-додаток буде автоматично розпізнавати музику, кіно і ТБ-шоуFacebook анонсував нову функцію, яка буде вбудована в мобільний додаток соціальної мережі. Тепер додаток зможе автоматично визначати, яку пісню слухає або яке кіно дивиться користувач в даний момент.

При включенні відповідної функції, додаток з допомогою мікрофона мобільного пристрою визначить трек або відео. Це означає, що при прослуховуванні улюбленої пісні Beyonce або при перегляді прем'єри сезону Ігри престолів, ви зможете швидко і легко поділитися цим, друкувати не доведеться, - зазначають представники Facebook.

Функція працює таким чином: якщо вона включена, то під час оновлення статусу на Facebook на екрані мобільного пристрою з'явиться іконка. Якщо вона успішно розпізнає звук, то буде запропоновано поділитися піснею або фільмом статусі. Як і у випадку з іншими постами в соцмережі, користувач сам визначає, хто зможе бачити оновлення статусу.

Однією з особливостей новинки стануть 30-секундні прев'ю пісні, якою ділиться користувач. У випадку з ТВ-шоу в статусі будуть вказуватися номер сезону і назва епізоду. У компанії відзначають, що це зроблено з тим, щоб уникнути "спойлерів" і обговорити епізод, коли його подивляться інші.

Нова функція з'явиться в додатках Facebook для пристроїв на базі Apple і Android протягом найближчих декількох тижнів.