Facebook досягла 1 млрд активних користувачів на місяць

admin Новини інтернету

Facebook досягла 1 млрд активних користувачів на місяцьЩомісячна кількість активних користувачів соцмережі Facebook досягла 1 млрд. У повідомленні в офіційному блозі Facebook засновник соцмережі Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) відзначив цю віху, подякувавши користувачам.

«Сьогодні вранці Facebook досяг 1 млрд щомісячних активних користувачів. Якщо ви читаєте це: дякую вам за надану мені і моїй маленькій команді честь служити вам. Допомагати спілкуватися мільярду людей - це дивно, і це, безумовно, той факт, яким я найбільше пишаюся в своєму житті. Я готовий працювати кожен день, щоб зробити Facebook краще для вас, і, сподіваюся, в один прекрасний день ми разом зможемо підключити до соцмережі увесь інший світ», - йдеться у зверненні пана Цукерберга.

З моменту відкриття Facebook користувачі встановили в соцмережі 140300000000 дружніх зв'язків, завантажили 219 млрд фотографій, програли 62600000 пісень 22 млрд раз, поставили 1130000000000 «Лайка» і написали 17 млрд повідомлень з геотегамі.

Середній вік користувачів Facebook, які приєдналися до соцмережі протягом тижня до досягнення віхи в 1 млрд активних користувачів, - 22 роки. У п'ятірку країн, з яких в основному прийшли користувачі на цьому тижні, входять Бразилія, Індія, Індонезія, Мексика і США.

Вік і географічний розподіл нових користувачів майже не змінилися в порівнянні з липнем 2010 року, коли Facebook пройшла позначку в 500 мільйонів активних користувачів на місяць.

Повідомлення про новий рекорд Facebook позитивно позначиться на вартості акцій соцмережі, припускає техноблог Techcrunch.