Facebook майже помре до 2017 року

admin Новини інтернету

Facebook майже помре до 2017 рокуФахівці з Прінстонського університету в США, застосувавши методи епідеміологічного аналізу до сервісу Facebook, прийшли до висновку, що соцмережа знаходиться на межі розпаду. До 2017 року вона може втратити 80 % своїх користувачів, пише RT.

За розрахунками експертів, поширення Facebook в останні роки нагадує якесь абстрактне захворювання, епідемія якого поступово сходить нанівець.

Подробиці дослідження не повідомляються, проте, вони повідомили, що в прогнозі згасання Facebook використана та ж модель, за допомогою якої раніше була точно розрахована загибель колись популярної соцмережі MySpace.

Нещодавно в ЗМІ були опубліковані дані, згідно з якими з 2011 року Facebook покинули близько 3 млн підлітків. За останні три роки частка користувачів у віці від 13 до 17 років скоротилася на 25,3 %.

У кінці 2013 року повідомлялося, що всього через якихось півстоліття Facebook ризикує перетворитися на Інтернет-кладовище. До 2065 число мертвих в ній перевищить кількість живих. Поки в Facebook є деяке невелика кількість акаунтів померлих людей. Але якщо охорона здоров'я не зробить ніяких доленосних ривків, до другої половини XXI століття в соціальних мережах число покійних і живих користувачів вирівняється. А до 2100 року соціальні мережі можуть остаточно перетворитися на віртуальні кладовища.