Facebook надав нові статуси геям і лесбіянкам

admin Новини інтернету

Facebook надав нові статуси геям і лесбіянкамОдностатеві пари, які офіційно не зареєстрували свої відносини, тепер можуть вказати на Facebook, що перебувають в «цивільному союзі» і «цивільному партнерстві».

Соціальна мережа Facebook ввела два нових статусу відносин між користувачами - «Громадський союз» і «Громадянське партнерство».

Нові статуси орієнтовані, перш за все, на геїв і лесбіянок. У США, Канаді та інших країн «громадянським союзом» і «громадянським партнерством» називається союз між одностатевими партнерами, що не перебувають в офіційному шлюбі. У США ці терміни широко використовуються в штатах, де заборонені одностатеві шлюби.Представник Facebook(Між іншим Facebook оцінили в $ 50 млрд.) Ендрю Нойес (Andrew Noyes) відзначив, що нові статуси були введені на численні прохання користувачів. Перед тим, як оновити список статусів, соцмережа проконсультувалася з декількома організаціями з захисту прав сексуальних меншин, в тому числі з «Альянсом геїв і лесбійок проти дифамації» (GLAAD).

Поки статуси «Цивільний союз» і «Громадянське партнерство" доступні тільки користувачам Facebook з США, Канади, Великобританії, Франції та Австралії.

У соцмережі Facebook особи однієї статі також можуть вказати, що складаються між собою у відносинах або в шлюбі. Російська соціальна мережа «В Контакте» допускає романтичні або шлюбні відносини тільки між різностатевими користувачами.

P.S. Google вирішив видавати газети