Facebook найме новинних редакторів

admin Новини інтернету

Facebook найме новинних редакторівРаніше обробка контенту в соціальній мережі завжди здійснювалася виключно на основі комп'ютерних алгоритмів.

Соцмережа Facebook зміцнює свою роботу з новинами і наймає спеціальних співробітників, які будуть моделювати цей контент. Про це з посиланням на анонімні джерела пише ReCode.

Передбачається, що редактори займуться ручним відбором новин для головної сторінки агрегатора, а також складанням добірок кращих матеріалів з ​​тієї чи іншої теми, що відображаються всередині розділів програми. Представники Facebook відмовилися від коментарів з цього приводу.

Раніше повідомлялося, що Facebook планує запустити додаток Paper (Папір), який буде являти собою мобільний інформатор, який доставляє на пристрої користувачів новинний контент.

Раніше соцмережа опублікувала план технічних змін на 2014 рік. У ньому повідомлялося, що компанія планує відмовитися від використання так званих рекламних новин (Sponsored stories), вбудованих в новинні стрічки користувачів, з 9 квітня.