Facebook не дала 104-річній користувачці вказати справжній вік

admin Новини інтернету

Facebook не дала 104-річній користувачці вказати справжній вікВнучка 104-річної Маргарет Джозеф не може пробачити найбільшу соціальну в світі за брехню про вік бабусі.

За словами внучки 104-річної Маргарет Джозеф (Marguerite Joseph) з Мічигану, США, Facebook бреше про вік її бабусі. Гейл Марлоу (Gail Marlow) говорить, що коли вона намагається виставити рік народження бабусі, яка з'явилася на світ в 1908 році, соцмережа змінює його на 1928 рік, тобто, жінці стає на 20 років менше.

Маргарет сліпа і не чує, але внучка активно допомагає їй освоювати Мережу: вона читає і відповідає на всі повідомлення старенької в Facebook. Марлоу хотілося б бачити реальний вік своєї бабусі на просторах Інтернету, пише Fox News. Найбільша соцмережа поки не прокоментувала помилку.

Нагадаємо, що найстарішим користувачем Facebook вважається 101-річна американка Флоренс Детлор (Florence Detlor). 28 серпня 2012 Детлор влаштували екскурсію по штаб-квартирі компанії в Менло-Парк (штат Каліфорнія) і урочистий прийом у засновника мережі Марка Цукерберга (Mark Zuckerberg).