Facebook порекомендує матеріали своїм користувачам

admin Новини інтернету

Facebook порекомендує матеріали своїм користувачамУ новинній стрічці соціальної мережі Facebook з'являться посилання на контент та матеріали, схожі на ті, які користувач читав раніше. Про це пише офіційний блог соціальної мережі.

Посилання на близькі по духу статті з'являться в новинних стрічках користувачів в самий найближчий час. Додаткові посилання на схожий контент будуть з'являтися під постами, які відображаються в новинних стрічках користувачів. Всього під кожним постом можна буде знайти до трьох рекомендованих записів.

На думку представників соціальної мережі, новий сервіс дозволить користувачам знайомитися з великою кількістю цікавих матеріалів, новин, статей і т.д.

Раніше глава і засновник Facebook Марк Цукерберг заявив, що хоче зробити з соціальної мережі подобу персоналізованої газети для кожного, сайт вже запустив ряд сервісів, які сприяють збільшенню кількості статей, які можуть прочитати користувачі.

Наприклад, раніше в жовтні Facebook запустив функцію Stories to Share. Вона дозволяє ділитися і показувати користувачам посилання на цікаві статті від зареєстрованих в соціальній мережі засобів масової інформації. Крім цього з листопада з'явилася функція збереження матеріалів з ​​новинної стрічки, щоб їх можна було прочитати пізніше.

Соціальна мережа Facebook була запущена в 2004 році. В даний момент в ній зареєстровано близько мільярда користувачів, її грошовий оборот дорівнює 5 млрд доларів, а чистий прибуток становить близько 1 млрд доларів на рік.