Facebook розпочав публічне тестування нового інтерфейсу

admin Новини інтернету

Facebook розпочав публічне тестування нового інтерфейсуНовий інтерфейс профілів Facebook запущений для користувачів Нової Зеландії. Коли нововведення з'явиться в інших країнах, у тому числі і в Україні - поки невідомо.

Соціальний сервіс Facebook запустив новий інтерфейс користувача сторінок, відомий як «тимчасова шкала» (Timeline) для обмеженого числа користувачів. Про це повідомляється в блозі розробників. На даний момент поліпшена версія інтерфейсу доступна тільки жителям Нової Зеландії.

Нововведення запущено в тестовому режимі. Нова Зеландія була обрана в якості полігону для випробувань, оскільки розробникам була необхідна англомовна група користувачів за межами США. Відсутність мовного бар'єру між користувачами та розробниками життєво важлива для швидкого аналізу відгуків.

Коли «тимчасова шкала» з'явиться в інших країнах - не повідомляється. Тим не менш, можна припустити, що це станеться не раніше, ніж розробники виявлять і знищать всі присутні в новому інтерфейсі «баги».

Варто зазначити, що в майбутньому, над новим інтерфейсом Facebook буде працювати команда розробників сервісу Gowalla, придбаного компанією Марка Цукерберга (Mark Zuckerberg).