Facebook - третій за величиною інтернет-ресурс планети

admin Новини інтернету

Facebook - третій за величиною інтернет-ресурсСоціальна мережа Facebook продовжує збирати врожай користувачів: за оцінками компанії comScore, минулого місяця вона стала третім за відвідуваністю веб-ресурсом Землі.

За підрахунками, протягом листопада, в Facebook зайшли 648 млн унікальних користувачів.

У результаті мережа відтіснила з третього на четверте місце компанію Yahoo!, чиї мережеві активи минулого місяця залучили 630 млн чоловік. У жовтні відвідуваність обох ресурсів була приблизно однаковою - 633 млн користувачів.(Раджу - Fly:Buzz: нова комунікаційна платформа від Fly)

Якщо розглядати тільки Сполучені Штати, то тут Facebook все ще перебуває на четвертому місці у списку найбільших веб-ресурсів з 152 млн унікальних відвідувачів. Yahoo! ж привернула 181 млн користувачів.

Пальму першості у світовому масштабі, як і раніше утримує Google: сайти компанії в листопаді взяли 970 млн унікальних відвідувачів. Корпорація Microsoft - друга з 869 млн.

Нагадаємо також, що в серпні мережа Facebook увійшла до трійки найбільших відеосайтів США: вона привернула за місяць 46600 тисяч глядачів. Для порівняння: відео, розміщене на Google і Yahoo! протягом останнього літнього місяця, подивилися 143,2 і 55,1 млн унікальних відвідувачів.