Facebook виповнилося 10 років

admin Новини інтернету

Facebook виповнилося 10 роківДесять років тому соціальна мережа Facebook почала своє існування - 4 лютого 2004 року було створено сайт для спілкування студентів Гарвардського університету. З часом сервіс перетворився на найбільшу соцмережу в світі і сьогодні аудиторія Facebook - 1 мільярд 23 мільйони чоловік на місяць. Лише за останні два роки користувачі мережі обмінялися майже 8 трильйонами повідомлень.

До свого ювілею сервіс вирішив зробити подарунок і запустив сервіс «A Look Back», за допомогою якого користувач зможе «озирнутися» на власну історію роботи і спілкування в соцмережі. Функція поступово стане доступною для всіх користувачів і автоматично складе персоналізований відеоролик або добірку фотографій, які відображають найбільш видатні моменти за весь час, який користувач провів на Facebook.

На Facebook до вересня 2005 могли реєструватися тільки студенти. У червні 2006 року соцмережа відкрила двері для професійних співтовариств. У вересні того ж року на сайті почалася вільна реєстрація для всіх бажаючих. У 2008 році Facebook « заговорив » на 20 мовах (на додаток до англійської ).

Найбільшим акціонером компанії з часткою в 28,2 % є її засновник Марк Цукерберг. У травні 2012 року Facebook вийшла на біржу. А в жовтні 2012 року Цукерберг повідомив про подолання планки в мільярд користувачів.