Facebook заборонила користувачам ховати інформацію від пошуковиків

admin Новини інтернету

Facebook заборонила користувачам ховати інформацію від пошуковиківНайбільша соціальна мережа у світі Facebook впровадила нову функцію, яка забороняє користувачам видаляти інформацію своєї хроніки з видачі пошукових результатів. Про це повідомляється в блозі соцмережі.

Таким чином, єдина можливість для користувачів приховати свої дані - заблокувати конкретних людей, від яких дана інформація повинна бути прихована. Такі користувачі не зможуть переглядати хроніку заблокувавшої їх людини, посилати повідомлення, а також переходити на його сторінку через посилання в коментарях або в розділі спільних друзів.

Нагадаємо, що в грудні 2012 року Facebook повідомила про видалення загальних налаштувань конфіденційності «Хронік». На той момент функція була відключена у обмеженого числа користувачів (тих, хто єю не користувався ).

Не так давно у соцмережі стався скандал з американськими держорганами, пов'язаний з видачею уряду особистих даних користувачів, після чого Facebook опублікувала перший звіт по державних запитам за 6 місяців 2013 року. З'ясувалося, що за звітний період американські правоохоронні органи зробили 11-12 тисяч запитів до сервісу з вимогою видати особисті дані 20-30 тисяч користувачів. Facebook задовольнила 79 % цих запитів.