Facebook заперечує інформацію про присвоєння контенту користувачів

Facebook заперечує інформацію про присвоєння контенту користувачів

admin Новини інтернету

Facebook заперечує інформацію про присвоєння контенту користувачівАдміністрація ресурсу заявила, що контролювати дані, розміщені на сторінці в соцмережі, повинен сам власник облікового запису.

Адміністрація соціальної мережі Facebook спростувала чутки про те, що зміни політики конфіденційності дозволить компанії контролювати і привласнювати контент, розміщений користувачами.

Згідно із заявою представників ресурсу, подібна інформація є всього лише недостовірними чутками.

«Будь-який, хто користується Facebook, володіє контентом та інформацією, які він публікує, та контролює їх. Це положення прописано в правилах користування сервісом », - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, що минулого тижня в мережі Інтернет почала поширюватися інформація про те, що керівництво соцмережі змінило налаштування приватності користувача контенту, а також про те, що адміністрація Facebook має намір «привласнити» весь розташовуваний користувачами контент.

Як раніше повідомляв SecurityLab, Центр захисту електронних особових даних (Electronic Privacy Information Center, EPIC) і Центр електронної демократії (Center for Digital Democracy, CDD) назвали подібні зміни небезпечними для користувачів і звернулися з відповідною заявою до керівництва соцмережі.

«Так як пропоновані зміни підвищують рівень ризику для конфіденційності користувачів, можуть суперечити закону, а також порушують попередні правила використання соцмережі, ми закликаємо вас відмовитися від їх впровадження», - йдеться у спільному листі організацій, який було відправлено Марку Цукербергу.

У той же час, самі користувачі соціального ресурсу виступили проти введення нової політики. На сторінках у Facebook стрімко почало поширюватися повідомлення, згідно з яким, автор розміщеного контенту визнає за собою авторське право на подібну інформацію, і поширення таких об'єктів без його відома є прямим порушенням міжнародного законодавства про захист авторських і суміжних прав.