Facebook заперечує інформацію про присвоєння контенту користувачів

admin Новини інтернету

Facebook заперечує інформацію про присвоєння контенту користувачівАдміністрація ресурсу заявила, що контролювати дані, розміщені на сторінці в соцмережі, повинен сам власник облікового запису.

Адміністрація соціальної мережі Facebook спростувала чутки про те, що зміни політики конфіденційності дозволить компанії контролювати і привласнювати контент, розміщений користувачами.

Згідно із заявою представників ресурсу, подібна інформація є всього лише недостовірними чутками.

«Будь-який, хто користується Facebook, володіє контентом та інформацією, які він публікує, та контролює їх. Це положення прописано в правилах користування сервісом », - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, що минулого тижня в мережі Інтернет почала поширюватися інформація про те, що керівництво соцмережі змінило налаштування приватності користувача контенту, а також про те, що адміністрація Facebook має намір «привласнити» весь розташовуваний користувачами контент.

Як раніше повідомляв SecurityLab, Центр захисту електронних особових даних (Electronic Privacy Information Center, EPIC) і Центр електронної демократії (Center for Digital Democracy, CDD) назвали подібні зміни небезпечними для користувачів і звернулися з відповідною заявою до керівництва соцмережі.

«Так як пропоновані зміни підвищують рівень ризику для конфіденційності користувачів, можуть суперечити закону, а також порушують попередні правила використання соцмережі, ми закликаємо вас відмовитися від їх впровадження», - йдеться у спільному листі організацій, який було відправлено Марку Цукербергу.

У той же час, самі користувачі соціального ресурсу виступили проти введення нової політики. На сторінках у Facebook стрімко почало поширюватися повідомлення, згідно з яким, автор розміщеного контенту визнає за собою авторське право на подібну інформацію, і поширення таких об'єктів без його відома є прямим порушенням міжнародного законодавства про захист авторських і суміжних прав.