Facebook запустила відкладену відправку привітань

admin Новини інтернету

 

Facebook запустила відкладену відправку привітаньНовий сервіс найбільшої соцмережі в світі дозволяє користувачам заздалегідь розсилати вітання з Новим роком.

Схема роботи нового сервісу наступна: на спеціальній сторінці користувач може вибрати друзів, яких він хоче привітати, ввести текст повідомлення і прикріпити зображення. Вітання буде доставлено рівно опівночі 1 січня по часовому поясу одержувача.

«Побажайте друзям щасливого Нового року в особистому повідомленні, яке буде доставлено в їх Facebook-ящик опівночі 31 грудня», - пишуть розробники соцмережі.

Даний проект розробляється в рамках Facebook Stories, на якому зібрані історії від користувачів про те, як соцмережа допомогла їм у різних ситуаціях і змінила їхнє життя. А в останні місяці в даному сервісі з'явився ряд інтерактивних функцій соцмережі, включаючи «Згадайте ваш рік» (Year in Review).

Крім відсилання вітальних повідомлень, деякі користувачі Facebook в США можуть відправити друзям по соцмережі реальні подарунки за допомогою сервісу Facebook Gifts. Американський сервіс подарунків був запущений у вересні цього року, в ньому можна дарувати плюшевих ведмедів, Starbucks-ваучери, одяг, товари для будинку і сертифікати iTunes. Сервіс поки доступний тільки для жителів ряду американських міст.