Facebook змусили негайно пояснити зміни в політиці конфіденційності

admin Новини інтернету

Facebook змусили негайно пояснити зміни в політиці конфіденційностіРегулятори хочуть перевірити нові правила надання користувачам даних на відповідність європейським законам.

Ірландські регулятори зажадали, щоб адміністрація соціальної мережі Facebook негайно пояснила зміни політики безпеки.

Згідно з новими правилами, користувачі зможуть отримувати більш детальну інформацію щодо своїх власних даних, що зберігаються на серверах соцмережі, включаючи додаткові можливості керування повідомленнями і нагадуваннями.

За даними інформагентства Bloomberg, представник ірландського контрольного відомства Гаррі Девіс (Gary Davis) направив в офіс соцмережі вимогу про негайне поясненні нових правил. «У разі якщо пропоновані зміни зажадають певної згоди від ЄС, ми вимагатимемо, щоб Facebook погодила нову політику конфіденційності», - передає видання слова експерта.

Нагадаємо, що ірландський офіс Facebook є відповідальним за всіх користувачів соцмережі в Європейському Союзі.

Як заявили представники соціальної мережі, вони підтримують постійний зв'язок з регуляторами, і мають намір зробити все необхідне для того, щоб ці відносини надалі залишалися прозорими. Очевидно, під подібною заявою малася на увазі підготовка відповіді на вимогу відомства.