Fly:Buzz: нова комунікаційна платформа від Fly

admin Новини інтернету

Fly:BuzzВ Україні почне роботу сервіс Fly:Buzz, який об'єднає користувачів мобільних телефонів Fly, дозволивши їм ефективніше обмінюватися інформацією, активніше користуватися соціальними мережами, і при цьому економити кошти на мобільному Інтернеті.

Fly:Buzz - це унікальна комунікаційна платформа, яка була розроблена для користувачів мобільних телефонів Fly, і покликана зробити їх спілкування максимально зручним. З точки зору процесу обміну інформацією, можливості Fly:Buzz практично безмежні. Платформа складається з кількох елементів: сервера, який розташований у Лондоні, Інтернет-порталу Flybuzz.ru, а також мобільного телефону Fly. У перший час користуватися платформою зможуть власники апарату Fly Q400. Проте з часом послуга буде доступна і для інших телефонів.(Раджу прочитати статтю -  Google підготувався до свят)

Для того щоб почати роботу з Fly:Buzz, власникові мобільного телефону Fly необхідно пройти просту процедуру реєстрації на порталі. Після введення всіх необхідних даних користувача система автоматично надсилає необхідні налаштування на апарат, а Вам залишається лише натиснути клавішу ВСТАНОВИТИ. Програма підготує мобільний телефон до синхронізації з сервером Fly:Buzz. Після того як користувальницький профіль готовий до роботи, Вам відкриється багатий світ комунікаційних можливостей платформи Fly: Buzz.

Електронна поштаЗа допомогою Fly: Buzz користувач мобільного телефону може відправляти і отримувати листи з допомогою push e-mail, незалежно від програми: Microsoft Exchange, Lotus Notes, Hotmail, Gmail і ін. Крім того, профіль на порталі Fly:Buzz дозволяє синхронізувати будь-які дані: календар подій, список контактів, завдань і нотаток. Працюючи з поштовими клієнтами, власники телефонів Fly зможуть реально економити трафік, а значить, свої гроші. Отримавши листа, користувач може вибирати, переглянути лише заголовок (тему) повідомлення або завантажити вкладення цілком. Дуже часто в дорозі незручно відкривати файли великого розміру, на що йде багато трафіку. Fly: Buzz дозволить Вам уникнути небажаних витрат, повноцінно працюючи з електронною поштою.

Соціальні мережіНаявність неперервного доступу до соціальних мереж стало майже такою ж необхідністю, як і доступ до Інтернету. Профіль Fly:Buzz відкриває можливості для перевірки стану стіни будь-якої популярної соціальної мережі: «В Контакте», «Однокласники», Facebook, та ін До того ж користувач може підписатися на стрічку новин RSS таких сервісів, як korrespondent.net, meta.ua та ін.

Миттєві повідомленняICQ, Skype - лише мала частина переліку сервісів миттєвих повідомлень, які можуть управлятися за допомогою платформи Fly: Buzz. Більш того, користувач може використовувати власний месенджер Flybuzz IM для спілкування з друзями і близькими людьми на відстані. Платформа Fly: Buzz стане доступною для українських власників мобільних телефонів Fly з січня 2011 року.