Google анонсувала відеоплатформу для експертів

admin Новини інтернету

Google анонсувала відеоплатформу для експертівНезабаром у пошукача з'явиться сервіс, на якому користувачі зможуть отримати відео-консультації експертів.

Google анонсувала відеоплатформу Helpouts, де користувачі зможуть отримати консультації експертів. Консультації можуть бути як платними, так і безкоштовними, пише Techcrunch.

На даний момент сервіс не доступний, проте йде активний пошук експертів, які могли б запропонувати свої послуги. «Якщо ви не отримали наше запрошення, але зацікавлені в Helpouts, напишіть нам. Ми дамо вам знати, коли буде готові вам допомогти», - йдеться в описі сервісу.

Новий сервіс створений на базі платформи для відеоконференцій Hangouts, тільки зв'язатися по відеочату можна не тільки з друзями та знайомими, а з фахівцями, готовими надати консультацію чи пораду. На даний момент передбачено вісім категорій, за якими можна проконсультуватися - дім і сад, комп'ютери й електроніка, здоров'я і психологія, харчування та фітнес, мода і краса, мистецтво і музика, кулінарія та освіта.

Для деяких професій, наприклад, лікарів, Google буде перевіряти наявність сертифікатів та ліцензій. Послуги можуть надаватися як платно, так і безкоштовно, проте всі транзакції повинні відбуватися через сервіс Google Wallet, а комісія Google складе 20%.