Google + дозволить використовувати псевдоніми

admin Новини інтернету

Google + дозволить використовувати псевдонімиGoogle + дозволить використовувати псевдонімиВіце-президент Google Вік Гундотра пообіцяв, що користувачі зможуть використовувати псевдоніми, створюючи акаунти в соціальній мережі Google +.

У найближчі місяці Google + підтримає бажання користувачів реєструватися під вигаданими іменами. Будуть дозволені та «інші форми ідентифікації», пише Mashable з посиланням на слова Віка Гундотра (Vic Gundotra) під час виступу на Web 2.0 Summit.

У Google + існує правило, яке забороняє використання псевдонімів і прізвиськ. Соцмережа блокує користувачів, яких викриває в даному правопорушення. Для відомих особистостей Google ввела перевірку на «справжність», яка покликана підтвердити, що ця людина дійсно та, за кого себе видає.

Подібним чином робить і адміністрація соцмережі Facebook, що навіть призводило до гучних скандалів. Так, китайського журналіста обурило, що Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) безперешкодно завів сторінку для свого собаки, у той час як його аккаунт був заблокований за використання псевдоніму.