Google Maps йде на дно

admin Новини інтернету

Google Maps йде на дноGoogle пропонує здійснити віртуальну подорож до шести підводних точок світу, серед яких - рифи на Філіппінах, Гавайях і Великий Бар'єрний риф, що простягнувся вздовж північно-східного узбережжя Австралії.

У базу сервісу Google Maps додані перші підводні панорами, зроблені організацією Catlin Seaview Survey. Для зйомки застосовувалася спеціальна підводна камера SVII.

Користувачі зможуть побачити у водах Великого Бар'єрного рифа морську черепаху або простежити за морським дияволом - мантією. Поряд з вулканічним островом Апо і морським заповідником на Філіппінах відображений величезний корал, якому, ймовірно, кілька сот років. А посеред Тихого океану, неподалік від Гавайських островів, можна віртуально приєднатися до любителів поплавати з маскою і трубкою біля пляжу Ханаума або проплисти над кораловим рифом в Кратері Молокіні.

Google підкреслює, що поява підводних панорам в Google Maps - це ще один крок на шляху до створення найбільш повної, точної і зручної карти світу.