Google + набрав перші 10 мільйонів передплатників

admin Новини інтернету

Google + набрав перші 10 мільйонів передплатниківСоціальний сервіс Google + переживає демографічний вибух. Усього за два тижні існування кількість користувачів сервісу досягло обсягу середнього мегаполісу.

Google + нарощує користувацьку базу з неймовірною швидкістю. За даними новинного порталу news.cnet.com, на сьогоднішній день кількість абонентів нового сервісу перевищила 10 млн і продовжує зростати. Статистичний аналіз, проведений Полом Алленом (Paul Allen) - засновником сайту ancestry.com і творцем Facebook-додатку FamilyLink - показує, що такими темпами до вихідних кількість користувачів в соціальній мережі досягне 20 млн.

Здається, що досягнення Google + тмяніють у порівнянні з його головним конкурентом - сервісом Facebook. Користувацька база проекту Марка Цукерберга (Mark Zuckerberg) нещодавно подолала позначку в 750 млн абонентів. Однак не варто забувати, що Google + існує всього два тижні.

Білл Гросс (Bill Gross), творець і виконавчий директор проекту Idealab, передбачає, що соціальна мережа з додатками Google зможе отримати свої 100 млн передплатників швидше будь-якого аналогічного сервісу за всю історію їх існування. Він аргументує свою точку зору тим, що сервіс вийшов у дуже вдалий момент і заздалегідь доведений розробниками до досконалості. Хоча конкуренти обов'язково дадуть відповідь інноваціями зі свого боку, Гросс вважає, що розробники Google + будуть до цього готові.