Google отримала права на доменні імена googla.com і googleim.com

admin Новини інтернету

Google отримала права на доменні імена googla.com і googleim.comGoogle оскаржила права на доменні імена googla.com і googleim.com у китайської компанії, яку звинуватила в їх неправомірному використанні.

Згідно з рішенням Національного арбітражного форуму США (National Arbitration Forum), компанія Google отримає права на доменні імена googla.com і googleim.com.

На початку січня 2012 представники Google подали в Національний арбітражний форум США скаргу на китайську компанію Gigaton IDC про неправомірне використання доменних імен googla.com і googleim.com і зажадали передати їй права на домени. Дані доменні імена дуже схожі з торговим знаком Google. При цьому торговий знак Google був зареєстрований раніше, ніж доменні імена. Доменне ім'я googla.com було зареєстровано в листопаді 2000 року, а домен googleim.com - в квітні 2006 года. Замітимо, що компанія Google зареєструвала свій товарний знак у вересні 2000 року.

Нагадаємо, що це не перший доменний спір компанії Google. Так, раніше компанія отримала права на доменне ім'я google.ua.