Google пропонує зробити віртуальну прогулянку по Гранд-Каньйону

admin Новини інтернету

Google пропонує зробити віртуальну прогулянку по Гранд-КаньйонуКомпанія Google продовжує публікувати панорамні знімки природних пам'яток. На цей раз веб-корпорація пропонує помилуватися красотами Гранд-Каньйону - одного з найглибших каньйонів у світі.

Гранд-Каньйон знаходиться на території однойменного національного парку на плато Колорадо (Арізона, США). Це один з самих незвичайних геологічних об'єктів нашої планети, який формувався протягом приблизно 10 мільйонів років. Довжина каньйону, прорізаного річкою Колорадо в товщі вапняків, сланців і пісковиків, становить майже 450 км.

Google пропонує зробити віртуальну прогулянку по знаменитій стежці Світлого ангела, насолодитися міццю річки Колорадо, дістатися до крутих схилів стежки Південний Кайбаб і помилуватися мальовничими круговими панорамами.

Зображення отримані за допомогою спеціальних треккерів - переносних 18-кілограмових установок в рюкзаку. Це обладнання під управлінням Android з оптичною системою з 15 лінз дозволяє робити фотографії там, куди не можна потрапити на колесах.

В даний час на картах Google доступно в загальній складності понад 9500 панорамних знімків Гранд-Каньйону.