Google відкрила власний музичний сервіс для Європи

admin Новини інтернету

Google відкрила власний музичної сервіс для ЄвропиНовий продукт від пошукового гіганта являє собою конкурента сервісу Spotify.

Пошуковий гігант відкриває у Великобританії власний музичний сервіс All Access, який повинен буде скласти конкуренцію таким службам як Spotify, Deezer, Rdio, Xbox Music, Sony, Music Unlimited і Рара. Однак, як зазначає The Guardian, служба не буде безкоштовною.

All Access був запущений в США в травні, а потім у липні в Австралії та Новій Зеландії. На днях сервіс запустився для Австрії, Бельгії, Франції, Ірландії, Італії, Люксембургу, Португалії та Іспанії.

Музичний сервіс від Google має багато з особливостей його конкурентів: необмежений доступ до безлічі треків від великих і незалежних лейблів; додатки для смартфонів і планшетів, а також веб-сайт; рекомендації з нової музики від редакції Google і персоналізоване радіо.

Однією з ключових особливостей All Access є інтеграція з «хмарним сховищем» Google, який дозволяє людям зберігати до 20000 пісень своєї існуючої колекції цифрової музики.

У Великобританії, на основі передплати, послуга коштуватиме £ 9,99 на місяць, але при реєстрації до 15 вересня користувачі отримають її за £ 7,99 на місяць.