Google впроваджує дворівневу систему верифікації

admin Новини інтернету

дворівнева система верифікації GoogleКомпанія Google вводить нову систему авторизації користувачів, покликану підвищити безпеку і запобігти незаконному доступу до облікових записів.

Так звана дворівнева верифікація стане доступна користувачам Google-сервісів протягом найближчих днів. Для її підключення потрібно буде увійти у відповідний розділ в налаштуваннях свого облікового запису і пройти початкову процедуру активації, яка може зайняти до 15 хвилин.

Далі при вході в обліковий запис Google буде потрібно ввести не тільки пароль, а й додатковий код, отриманий за допомогою мобільного пристрою (наприклад, смартфона). Код може бути висланий на вказаний номер за допомогою СМС або голосового повідомлення. Крім того, його можна згенерувати прямо на комунікаторах BlackBerry, iPhone або Android-пристрої за допомогою мобільного застосування.(Гугл завжди турбується про користувачів, взяти хочаб те, що Gmail вже може відновлювати видалені контакти)

У системі дворівневої верифікації передбачена можливість збереження введених ідентифікаційних даних протягом 30 днів. Тобто протягом місяця вам не доведеться повторно вводити код перевірки. (Між іншим опубліковано дослідження, що Інтернет є небезпечним, особливо, для дітей.)

Нова схема авторизації доступна користувачам Google Apps з вересня минулого року.