Google запускає хмарний сервіс зберігання музики

admin Новини інтернету

Google запускає хмарний сервіс зберігання музикиGoogle планує запустити власний сервіс для зберігання музики вже в цей четвер.

Користувачі зможуть завантажувати треки, але не зможуть їх скачувати. Google вводить таку політику з метою запобігання піратського розповсюдження музики. Компанії не вдалося домовитися з великими звукозаписуючими компаніями, внаслідок чого продаж музики через сервіс зараз здійснюватися не буде, пише Engadget.

Повідомляється, що користувачі зможуть безкоштовно зберігати до 20 тис. пісень. Аналогічний сервіс від Amazon безкоштовно пропонує 5 ГБ - їх вистачає приблизно на 1000 композицій. У той же час він надає можливість купувати музику.

Первинний доступ до бета-версії проекту під назвою Google Music буде відкритий для користувачів Verizon Xoom в США в найближчий четвер тільки по інвайтах, згідно з інформацією з Gizmodo, надалі він буде доступний за адресою music.google.com. Сервіс здатний формувати плейлисти в автоматичному режимі і дозволяє прослуховувати музику з різних пристроїв.

Раніше стверджувалося, що Apple випередить Google із запуском хмарного музичного сховища.