Instagram вперше відкрив статистику

admin Новини інтернету

Instagram вперше відкрив статистикуКожен місяць фоторедактором активно користується 90 млн чоловік. На сервіс щодня завантажується 40 млн фотографій. Кожну секунду в Instagram з'являється 8500 нових лайка і 1000 коментарів, говориться на сайті додатка. З грудня по січень кількість активних користувачів Instagram виросла на 10%, заявив глава Instagram Кевін систр порталу All Things D.

Таким чином керівництво сервісу відповіло на повідомлення сторонніх маркетингових сервісів про те, що на тлі вступу в силу нового користувальницької угоди багато користувачів відмовилися від Instagram. Так, сервіс AppData раніше повідомляв The New York Post про те, що кількість активних користувачів фоторедактора знизилося з 16,4 млн до 12,4 млн. Інші видання повідомляли, що щоденна аудиторія Instagram зменшилася вдвічі.

Відзначимо, що механізм підрахунку користувачів Instagram сторонніми сервісами не ідеальний. Наприклад, AppData враховує тільки тих користувачів фоторедактора, які пов'язали свої акаунти Instagram з профілями в соцмережі Facebook. Крім того, більшість сервісів засновує свої висновки на даних про щоденних активних користувачів, число яких схильне до сильних коливань. Не виключено, що зниження їх кількості пов'язане не з новими правилами, а з періодом новорічних свят.

За умовами нового користувальницької угоди Instagram отримає право без дозволу авторів використовувати фотографії, завантажені на сервіс, в рекламних цілях. Нові правила набудуть чинності 19 січня.