Як Google підготувався до свят

admin Новини інтернету

IT-корпорація Google підійшла до святкової підготовці з усією відповідальністю.  Сервіси прикрашені, новорічні програми та сайти запущені. Огляд святкових новинок під катом.

Різдвяний Pegman

За різдвяний дух Карти Google відповідає оранжевий чоловічок Pegman, на честь свята на нього наділи шапку Санти.  У минулому році талісман Google Maps був одягнений під сніговика.

Різдвяний Pegman

Перетвотення чоловічка Pegman не має такої багатої історії та різноманітності, як, наприклад, традиційні логотипи Google (Дудли, так що йому похвалитися особливо нічим.

Новорічний Дудл

Дудл

Дудл цього року вийшов на славу.  П'ять художників 250 годин малювали новий новорічний логотип Google.  На вивішеному Дадлі відображені 17 святкових сцен з різних кінців світу.

Санта-Клаус не сховається

Санта-Клаус не сховається

Традиція стежити за Санта-Клаусом зародилася в 1955 році з випадкової помилки в газеті, де замість телефону Санти був вказаний телефон об'єднаного командування ППО (NORAD).  Випадкова помилка більше нагадує навмисний жарт, але фахівцям НОРАД вона припала до душі, і з тих пір вони щорічно доглядають за дідусем.  Але коли до ППО приєдналася Google, справа набула планетарний розмах.  Компанія надала дітям і батькам цілий арсенал всіляких додатків: відслідковувати Санту можна на сайті noradsanta.org за допомогою карт Google, де відзначається нинішнє місце розташування Санти і його майбутні зупинки (по кліку на "подарунки" з'являється інформація про міста), а також за допомогою 3D-моделі Землі Google Earth  і мобільного додатку Google Maps

Алло, Санта

Надіслати аудіооткритку можна з допомогою сервісу Send A Call From Santa, запущеного Google.

Живі новорічні шпалери

Крім цього, спільно з "Кока-Кола» Google випустила святкові "живі шпалери» для смартфонів на ОС Android.

P.S.Користувачі Skype залишилися без зв'язку