Коаліція найбільших корпорацій забезпечить дітям безпечний Інтернет

admin Новини інтернету

Коаліція найбільших корпорацій забезпечить дітям безпечний ІнтернетКоаліція, що покликана забезпечити дітям безпечний Інтернет зібрала 28 найбільших корпорацій, що оперують на території Євросоюзу. У списку членів групи значаться такі гучні назви як Apple, Facebook, Google, LG, Microsoft, Nintendo, Nokia, Opera, RIM, Samsung, Vivendi і багато інших.

28 найбільших корпорацій, що функціонують на території країн Євросоюзу об'єдналися в коаліцію для забезпечення «кращого Інтернету для наших дітей». Про це повідомляє портал TheNextWeb.

До коаліції увійшли найбільші виробники мобільних телефонів і операційних систем, оператори стільникового зв'язку та провайдери доступу до Інтернету, соціальні мережі та мережі телерадіомовлення. Група зібрана під патронажем Єврокомісії.

Члени коаліції позначили свої найважливіші пріоритети. Зокрема, компанії мають намір взятися за спрощення нагляду за шкідливим для дітей контентом, створивши для цієї мети універсальний інструментарій, доступний на різних пристроях і в різних системах.

Також розробники створять більш широкі можливості для батьківського контролю і приділять особливу увагу налаштуванням приватності, які будуть враховувати потреби різних вікових груп.

Серед намічених цілей також згадується більш тісну співпрацю з правоохоронними органами для виявлення в Інтернеті випадків сексуальних домагань до дітей. Також, планується створення гарячих ліній.

На даний момент повний список членів коаліції включає в себе наступні компанії: Apple, BSkyB, BT, Dailymotion, Deutsche Telekom AG, Facebook, Google, Hyves, KPN, Liberty Global, LG Electronics, Mediaset, Microsoft, Netlog, Nintendo, Nokia, Opera Software, Orange, Research in Motion, RTL Group, Samsung, Sulake, Telefonica, TeliaSonera, Telenor Group, Tuenti, Vivendi та Vodafone.

У майбутньому коаліція сподівається залучити у свої ряди ще більше союзників, щоб спростити втілення трудомісткого проекту в життя.